Zamknięta strzelnica – COVID19 – komunikat dot. wznowienia działań

Szanowni Państwo

Ze względu na wciąż utrzymujące się obostrzenia epidemiologiczne, które dodatkowo ograniczają pracę naszej firmie, w otworzeniu nowego obiektu, wstrzymujemy strzelania i szkolenia na nowym obiekcie do czasu uzyskania pozwolenia na wykonywanie takowych. W przeciwieństwie do innych strzelnic, firm, a najczęściej klubów sportowych, my działamy dodatkowo w sektorze rządowym i administracji państwowej, przez co podlegamy pod dodatkowe obostrzenia, które nie pozwalają nam wznowić strzelań w sektorze prywatnym. Przepraszamy, że ów komunikat pojawia się dopiero teraz, ale wciąż przeciąga się temat uruchomienia zastępczych strzelań, na innym obiekcie, przez nasz inny podmiot. Liczymy, że te ograniczenia niebawem ustąpią i ponownie ruszymy z ciekawymi szkoleniami i dostępem do bardzo dużego rodzaju broni. Trzymajcie za to kciuki, bo nas już palce bolą, ale wciąż wierzymy.

Klientów, którzy przedpłacili już strzelanie w postaci zakupu vouchera informujemy o możliwościach rozwiązania czasu oczekiwania:
1. Klienci Groupon, SuperPrezenty, Prezent Marzeń i innych platform zakupowych- mogą przedłużyć zakupiony kupon kontaktując się z nami przed upływem ważności kuponu. Czas jego realizacji będzie obowiązywał 6 miesięcy od startu nowej lokalizacji. Można również dokonać zwrotu lub zamiany na inną atrakcję. Sprzedaż na tych platformach powinna być już zawieszona, chociaż logistyka drukowanych ofert jest też na pewno dość skomplikowana. W tym wypadku należy się ze sprzedawcą danej atrakcji -> Groupon, SuperPrezenty itp.
2. Klienci, którzy zakupili przed wydaniem tego oświadczenia, którzy kontaktowali się z nami z prośbą o przedłużenie ważności – takowe przedłużenie mają również aktywne do 6 miesięcy od startu nowej strzelnicy bez względu na wskazany wcześniej okres. To samo dotyczy kontaktu dot. zwrotu kosztów – kontakt listowny lub przed adres e-mail (potwierdzenie odbioru wiadomości lub odpowiedź z naszej strony) – takowy zwrot dostaną w wydłużonym terminie do 60 dni. Chociaż cyklicznie realizujemy zwroty w miarę wpływających wcześniej zgłoszeń. Zgłoszenia o zwrot do czasu ustąpienia sytuacji będą rozpatrywane dopiero w późniejszym terminie, po uruchomieniu strzelnicy lub obiektu zastępczego. Sprzedaż tych ofert jest już zawieszona z końcem roku 2019.

Niestety obecna sytuacja i wprowadzanie różnych obostrzeń bardzo trzyma nas w szachu, zwłaszcza, że byliśmy/jesteśmy na końcu uruchomienia, po dłuższej przerwie nowego obiektu i robimy wszystko by tu lub chociaż na obiekcie zastępczym i możliwość cywilnych strzelań jak najszybciej wznowić. Prosimy o wyrozumiałość, dla nas to też jest ciężka, nietypowa sytuacja. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i śledzenie strony – jak już ruszymy to z hukiem. Będą mega strzelania, promocje i inne ciekawe akcje z partnerami. My przebieramy nogami i wierzcie, że na pewno zreflektujemy się tym, którzy zostali ze Strzelnicą Łódzka i naszym Centrum Szkolenia Strzeleckiego. O starcie poinformujemy w pierwszej kolejności na naszej stronie www ale zrobimy też wszystko, byście Państwo i innym kanałami otrzymali takową informację.

Z poważaniem

Zarząd firmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *