STRZELNICA

Na chwilę obecną posiadamy oś strzelecką długości 50 metrów. 5 stanowisk strzeleckich. Możliwość strzelania również na krótszych dystansach. Prowadzimy strzelania na długościach 15m, 25m oraz 50m. Na imprezy zorganizowane możemy też ustawić cały tor przeszkód z przejściem po pełnej długości 50 metrów w systemie przesłon, 9-hole’a czy popperów.

Oś strzelecka jest w pełni ogrzewana i temperatura na całej długości wynosi powyżej 15 stopni nawet przy dużych mrozach na zewnątrz.
Nasz kulochwyt jest tak skonstruowany, że można strzelać z mocnych karabinków nawet na krótkim dystansie. Nasz kulochwyt nie rykoszetuje co zwiększa bezpieczeństwo strzelców jak również nie ma zagrożenia zbyt dużym stężeniem rozbitego ołowiu na osi. Dodatkowo posiadamy nowoczesny wyciąg na głównej osi, dzięki czemu strzelanie jest komfortowe, nawet przy użyciu czarnego prochu.

Dużym atutem jest również nasz arsenał – od broni krótkiej, przez strzelby po karabiny. Wszystkie nasze jednostki przeznaczone są do celów szkoleniowych. To ważne, w świetle obecnych przepisów, zarówno dla amatorów jak i zaawansowanej kadry, która w oparciu o ważny konspekt zajęć, musi mieć stosowny wpis dot. przeznaczenia i pochodzenia broni. Nie może być to po prostu broń sportowa.

W planie mamy montaż system powrotu tarcz na osi 50m, system ruchomych celów shoot/no-shoot oraz tor z możliwością strzelań bocznych.

Przed, w trakcie i po strzelaniu na odwiedzających czeka wygodna, ciepła poczekalnia, w kórej można obserwować strzelających, przeczytać bieżącą czy branżową gazetę popijając smaczną kawą z automatu.

Zapraszmy do korzystania ze Strzelnicy Łódzkiej.