VOUCHER WALENTYNKOWY 2019

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent walentynkowy? Dla niej lub dla niego? Kup zaproszenie na strzelnicę w formie vouchera. W promocji walentynkowej w cenie jednego vouchera za 150 PLN, dwie osoby wchodzą za free czyli całość kwoty zakupu jest przeznaczona w 100% na amunicję! Zakupiony voucher można wykorzystać zarówno w walentynki jak i później. Spróbujcie strzelania we dwoje! Może zakochacie się również w strzelectwie? Spróbujcie. Ilość voucherów walentynkowych to 50 szt. a promocja dostępna do dnia walentynek lub do wyczerpania puli voucherów. Nie czekaj. Kup już teraz. Wystarczy przesłać do nas maila z informacją dla kogo ma być voucher, a my odeślemy spersonalizowany kupon do samodzielnego wydruku wraz z kontem do wpłaty. Możesz też odebrać gotowy voucher na papierze kredowym bezpośrednio na strzelnicy. Jak Ci wygodniej. Oczywiście jeżeli chcecie mieć więcej strzelania – kwota vouchera może być wyższa.

Co do samego strzelania to na miejscu wybierzecie czego chcecie spróbować, ale w cenie dostaniecie do strzelania kilka rodzajów broni – Glocka, pistolet maszynowy PM-98, strzelbę gładkolufową Mossberg czy popularnego ‘kałacha’ czyli wojskowego AKMSa. Nie musicie mieć żadnych pozwoleń i wcześniejszego doświadczenia – przed wejście przejdziecie profesjonalne szkolenie z zakresu bezpiecznego i sprawnego posługiwania się bronią palną.

Zapraszamy do zakupu. Wystarczy napisać maila na: podając kwotę vouchera i imię i nazwisko lub oba imiona dla kogo ma być voucher – a my odeślemy przygotowany, spersonalizowany kupon do samodzielnego wydruku. Możesz również zamówić telefonicznie i odebrać na miejscu w strzelnicy. Informacje: 535-555-234

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *