VOUCHER NA DZIEŃ MĘŻCZYZNY

Drogie Panie, może i mniej formalny, mniej oczywisty, ale jednak jest i Dzień Mężczyzny. A ten przypada 10. marca. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na prezent, to nie ma chyba lepszego pomysłu od zaproszenia na strzelnicę! Czy to mąż, syn, ojciec czy inny ważny mężczyzna w Twoim życiu – prezent napewno mu się spodoba.  Ponadto, to Ty decydujesz za jaką kwotę ma być zakup. My liczymy 50 PLN na wejście, pozostała kwota to amunicja.

W każdym z wariantów dostaniecie do strzelania kilka rodzajów broni – Glocka, pistolet maszynowy PM-98, strzelbę gładkolufową Mossberg czy popularnego ‚kałacha’ czyli wojskowego AKMSa.

A dodatkowo do voucherów “dzień mężczyzny” dodajemy gratisowo 5 strzałów z zabytkowego pistoletu TT wz.33, który strzela amunicją 7,62 Tokariew, która dziurawi nawet kamizelki kuloodporne. Sprzęt niedostępny na codzień, więc okazja niebywała, by spróbować czegoś extra.

I tak na przykład:

VOUCHER za 150 PLN obejmuje wejście dla obdarowanego i pakiet amunicji za 100 PLN z cennika. VOUCHER za 200 PLN obejmuje wejście dla dwóch osób i pakiet amunicji za 150 PLN z cennika itd. Można dowolnie zadeklarować wartość vouchera, a na miejscu dobrać odpowiednią ilość amunicji.

Zapraszamy do zakupu. Wystarczy napisać maila na:  podając kwotę vouchera i imię i nazwisko dla kogo ma być voucher – a my odeślemy przygotowany, spersonalizowany kupon do samodzielnego wydruku. Możesz również zamówić telefonicznie i odebrać na miejscu w strzelnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *